Masaż klasyczny - Klasyka zawsze w modzie

Masaż KlasycznyJest to znana i najbardziej popularna technika masażu. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni, może być stosowana również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację. Masaż klasyczny łączy techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego. Najczęściej wykonywany, mający na celu utrzymanie organizmu na stałym dobrym poziomie fizyczno-psychicznym. Trwałe efekty zagwarantuje seria zabiegów wykonanych zarówno całościowo, jak i na poszczególne partie ciała.

 

Jakie korzyści płyną z masażu klasycznego?

 

Masaż klasyczny, to techniki wywierające wpływ na tkanki ustroju człowieka. Celem masażu klasycznego jest zadziałanie na układ ruchu, skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, zakończenia nerwowe w skórze,
a także na układy: krwionośny i chłonny. Pod wpływem masażu naczynia skórne rozszerzają się, przez co poprawia się odżywianie skóry oraz znajdujących się w niej gruczołów. Masaż przyspiesza obieg krwi
i chłonki w naczyniach skórnych, dzięki czemu z jednej strony następuje bardziej aktywne dostarczanie tkankom i organom masowanego odcinka substancji odżywczych, a z drugiej szybsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż klasyczny zwiększa szybkość usuwania z organizmu produktów rozpadu, likwidację objawów zastoinowych, wchłanianie obrzęków, a także odpływ krwi żylnej.

 

Komu polecamy ten rodzaj masażu?

 

Masaż klasyczny możemy polecić każdemu, kto zarówno chce się zrelaksować jak i poprawić kondycję skóry i pracę mięśni. Masaż wykonujemy na dobroczynnych olejach, co dodatkowo nawilży i odżywi wysuszoną skórę.

 

Masaż Klasyczny  150 zł