Masaż relaksacyjny - Odpoczynek dla ciała i duszy

Masaż RelaksacyjnyDoskonale wiemy, jak stresujące i wyniszczające może być codzienne życie w dużym mieście. Praca do późnych godzin, niepokój o przyszłość oraz inne zmartwienia nie dają nam spokoju. Zamartwiamy się nie dając sobie chwili wytchnienia. Najwyższy czas to zmienić, bo każdy z nas zasługuje na odrobinę przyjemności i relaksu.
Najlepszym znanym mi sposobem jest masaż całego ciała, w zaciszu przyjaznego i przytulnego miejsca, jakim jest nasz salon.

 

Nie tylko relaks, ale też zdrowie.

Masaż relaksacyjny oddziałuje nie tylko na skórę lecz również rozluźnia i pobudza mięśnie, stymuluje układ krążenia oraz wpływa na układ nerwowy. Uspokaja i wycisza pracę serca, przywraca prawidłowe ciśnienie krwi, wspomaga też leczenie bezsenności.
Masaż ten niweluje wszystkie negatywne reakcje na stres i przemęczenie. Subtelny dotyk, aksamitne oleje oraz zapachy wprawiają w doskonały nastrój.

 

Cele Masażu Relaksacyjnego.

Celem Masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie napięcia mięśniowo-nerwowego, co gwarantuje pełne rozluźnienie i odprężenie. Podczas takiego masażu odpoczywa nie tylko ciało, ale przede wszystkim dusza.