SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Rytuał ma na celu oczyścić skórę z zalegających toksyn, ale również przynosi pełną relaksację i ukojenie zmysłów. Spotkanie rozpoczynamy wykonaniem peelingu na ciało i dokładnym rozprowadzeniu maski borowinowej, która zawiera też algi, bluszcz, ekstrakt z łupin kakaowca, kofeinę, guaranę i l'karnitynę. Maska ma naturalne związki nawilżające i poślizgowe, więc rozprowadzanie maski jest bardzo przyjemne. Całe ciało otulamy kocem termicznym, który przyjemnie rozgrzewa ciało dodatkowo relaksując.

Więcej...

Bogactwo Morza MartwegoZabieg skomponowany na naturalnych surowcach pozyskiwanych z fenomenu natury, jakim jest Morze Martwe. W naszym salonie stworzyliśmy niepowtarzalny zabieg oparty na soli i czarnym błocie z Morza Martwego. Zawiera ono bogactwo minerałów i pierwiastków śladowych, oczyszcza i odtruwa organizm, poprawia ukrwienie, łagodzi stany zapalne, dolegliwości reumatyczne i stany łojotokowe skóry. Nie bez znaczenia jest również działanie wyszczuplające i antycellulitowe tego niezwykłego surowca.

Więcej...

Organique KawaWyjątkowy rytuał, który od początku do końca przepełnia zmysły aromatyczny zapach świeżo palonych ziaren kawy. Kawa, bogata w kofeinę, posiada właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Przyspiesza przemianę materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizację wolnych rodników. Skóra odzyskuje jędrność i atrakcyjny wygląd.

Więcej...

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości