SPM Digitalkarboksyterapiawish protrychologiafood detective

Rytuał ma na celu oczyścić skórę z zalegających toksyn, ale również przynosi pełną relaksację i ukojenie zmysłów. Spotkanie rozpoczynamy wykonaniem peelingu na ciało i dokładnym rozprowadzeniu maski borowinowej, która zawiera też algi, bluszcz, ekstrakt z łupin kakaowca, kofeinę, guaranę i l'karnitynę. Maska ma naturalne związki nawilżające i poślizgowe, więc rozprowadzanie maski jest bardzo przyjemne. Całe ciało otulamy kocem termicznym, który przyjemnie rozgrzewa ciało dodatkowo relaksując.

Jeśli potrzebujesz detoksykacji, wygładzenia i poprawy napięcia skóry ciała i twarzy proponujemy rytuał pielęgnacyjny oparty na maskach borowinowych.
Bazą kompleksowej pielęgnacji jest borowina. To naturalny produkt o działaniu bakteriobójczym, ściągającym i przeciwzapalnym oraz stymulującym procesy immunologiczne. Borowina, to również naturalny antyoksydant, dlatego w naszym salonie Borowinę stosujemy na ciało i twarz.
Skóra ciała potrzebuje detoksykacji, ale nie zapominamy o skórze twarzy. Dlatego podczas gdy maska na ciele rozgrzewa się w kocu na podczerwień, przystępujemy do zabiegu pielęgnacyjnego twarzy. Skóra twarzy rewelacyjnie reaguje na naturalną borowinę. Nałożona maska przyjemnie mrowi, naturalna ziarnistość pozwala wykonać delikatny piling. Maska jest kremowa i lekko olejkowa więc wykonany na niej masaż pozwala głębiej wchłonąć składniki aktywne zawarte w borowinie. Twarz po masce borowinowej jest rozjaśniona, nawilżona i wygładzona.

Całe spotkanie trwa około 2 godzin, ciało odzyskuje gładkość i odpowiedni poziom nawilżenia, a delikatna woń cytroneli odpręża i uwalnia od stresu.

 

Zaproszenie upominkoweKarta Stałego KlientaKosmetyczka radziNowości